R.Leipaus gamybinė komercinė įmonė

Karte biznesi Kartë virtual biznesit
R.Leipaus gamybinė komercinė įmonė

R.Leipaus gamybinė komercinė įmonė

Asfaltim vepra, Backhoe ngarkues, Bonifikimin e tokës, Energjia dhe burimet natyrore, Instalimi kullimit +21

Pakalnių k., Leliūnų sen.
LT-28351, Utena, Lituani
 
Pjesë:

Ngulit

Kodi company: 183688821
Kodi vat: 836888219
Ss code siguruesi: 160508
Link të Karte biznesi

Ore pune

I-V 8:00-17:00

Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė